Zespół Muzyczny Midway
Witamy i zapraszamy do współpracy:)

Księga gości

Bartek i Karolina19 maj, 2016

Zabawa z Wami to czysta przyjemność! Miło spędzony czas na weselu w Brześciu będziemy wspominać jeszcze dłuuuugie lata. Wszystkim z czystym sumieniem polecamy zespół Midway.
Pozdrawiamy ;)

Patryk21 sierpień, 2016

Super zespół polecamy, o nic nie musicie się martwić tylko bawić się z Midwayem :) Magda i Patryk 12.8.2016

Ania i Tomek 03.12.201611 grudzień, 2016

Ania i Tomek 03 grudnia 2016 roku

Cudowny zespół, przesympatyczni i profesjonalni młodzi ludzie, którzy rozbawią osoby w każdym wieku. Każdy z Naszych gości, po weselu, mówił, że nigdy nie bawił się przy tak cudownym zespole. O nic nie musieliśmy się martwić z tym zespołem. Dbali nie tylko o dobrą oprawę muzyczną, ale również o organizację godzinową na weselu co do odczepin i podziękowań dla rodziców i świadków. Każda moja prośba, co do piosenek została spełniona. Bardzo dziękujemy, bo dzięki Nim nasze wesele było niezapomniane.

Ada Jarecka6 luty, 2017

Bawiliśmy się wspaniale i dziękujemy

A&K14 maj, 2017

Siemka wszystkim!!!
Powiem wam tak nikt z naszych znajomych nie znał zespołu Midway!!!
Tak naprawdę do końca nigdzie się nie bawiliśmy razem z tą ekipą.
To co zrobili z nami i naszymi wspaniałymi gośćmi to się nazywa MISTRZOSTWO!!!
I mogę powiedzieć że w naszym przypadku wesele plus poprawiny były po prostu za krótkie!!! Dziękujemy
A&K !!!!
DO zobaczenia gdzieś na parkiecie!!!!

Ania 15.07.201719 lipiec, 2017

Ania i Zbyszek 15.07.2017

Cudowny zespół, grali super, wszyscy goście zadowoleni. Szczerze polecam ten zespół bo z nimi wszystko się uda, nie trzeba się o nic martwić. Cały czas grali super piosenki. praktycznie wszyscy goście byli na parkiecie i non stop tańczyli. Goście wgl ich nie znali a mówili że skąd ja ich wytrzasnelam bo super grają i super zabawiają bez nich to wesele by się nie udało. Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości to ja mogę z czystym sumieniem każdemu polecić tych wspaniałych ludzi:)) Bardzo mili,profesjonalni i kulturalni ludzie a przede wszystkim umieja zabawiać gości i wiedza kiedy zabawa ma się toczyć na parkiecie a kiedy przy stolach. Jeszcze raz dziękujemy za wspaniale wesele :) do zobaczenia na pewno gdzieś na parkiecie:)

Grzegorz Suder27 lipiec, 2017

Jeden z lepszych zespołów, jakich miałem okazję posłuchać.

Angelika i Mariusz9 listopad, 2017

Polecamy zespół muzyczny Midway. Świetna zabawa przy NAJLEPSZYCH HITACH! :) Zespół zabawiał gości, każdy z nich pytał gdzie znaleźliśmy tak świetną kapelę :) My jako Młoda Para jesteśmy w 200 % zadowoleni i usatysfakcjonowani, gdybyśmy mieli ten dzień powtórzyć to tylko i wyłącznie z tak świetną oprawą muzyczną jaką gwarantuje zespół Midway! :)

Mamy nadzieję, że znajdziemy się kiedyś na jakimś weselu, gdzie będziecie grać! :)

Wasze głosy i gra to miód dla duszy

« Poprzednia 1 2 Następna »

Dodaj nowy wpis