Zespół Muzyczny Midway
Witamy i zapraszamy do współpracy:)

Księga gości

K&T22 lipiec, 2018

Wszystkim polecamy Midway z pełną odpowiedzialnością, nasze wesele dzięki Wam było wspaniałe. Warto było czekać za terminem ponad 2 lata:) Pozdrawiamy K&T

Asia24 sierpień, 2018

Pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie. Jestesmy pod dużym wrażeniem umiejętności integrowania gości, prowadzenia zabaw weselnych, wokalu i oczywiście saksofonisty. Wszyscy goscie bardzo chwalili caly zespół, co moze potwierdzić frekwencja na parkiecie. Zespół bawił fantastycznie, było wesoło, bez nadęcia i co dla nas ważne- zabawy oczepinowe nikogo nie osmieszyly i nie urazily, a goscie byli otwarci na wszystko. Bardzo dziękujemy!

Klaudia i Łukasz28 sierpień, 2018

Z pełną odpowiedzialnością polecamy zespół Midway! Już od pierwszych piosenek skradli nasze serca oraz naszych gości. Ich muzyka sprawiła, że pomimo picia %%% goście wychodzili z wesela trzeźwi i z pęcheżami na stopach. Pełen profesjonalizm i kultura osobista zespołu sprawiła, że nasze wesele na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!
25.08.2018r Klaudia i Łukasz

Klaudia i Łukasz1 wrzesień, 2018

Z pełną odpowiedzialnością polecamy zespół Midway! Już od pierwszych piosenek skradli nasze serca oraz naszych gości. Ich muzyka sprawiła, że pomimo picia %%% goście wychodzili z wesela trzeźwi i z pęcherzami na stopach. Pełen profesjonalizm i kultura osobista zespołu sprawiła, że nasze wesele na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!
25.08.2018r. Klaudia i Łukasz

Ola i Adam5 listopad, 2018

Wspaniale głosy członków zespołu Midway bawiły naszych gości zarówno podczas naszego wesela jak i poprawin. Świetny repertuar, w którym każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie. Polecamy w 100 % :) Dziękujemy za piękna zabawę :)

Marta i Michał4 maj, 2019

Najlepszy Zespół pod słońcem . Rewelacyjna oprawa na weselu , goście zachwyceni .Wokale nie do zastąpienia no i oczywiście Pan z saksofonem rewelacja. Polecamy wszystkim Marta i Michał

Jakub4 maj, 2019

Super wesele. Będziemy polecać wszystkim

Aga4 maj, 2019

Najlepszy zespół !
Świetna oprawa muzyczna weselna :)
Goście byli zachwyceni . Dziękujemy :)

Milena & Wojciech2 lipiec, 2019

Chcielibyśmy polecić wszystkim zespół Midway.
Wesele świetnie poprowadzone a goście weselni oczarowani!
Świetny zespół i bardzo fajni ludzie. Pełen profesjonalizm oraz wyjątkowy głos wokalistki. Potrafią rozruszać i zabawić gości.
Jeżeli chodzi o ustalenia przed weselem, lider zespołu bardzo elastyczny, otwarty na wszelkie sugestie i pomysły. Dodatkowo sam wyszedł z propozycjami, które przypadły nam do gustu.
Dziękujemy bardzo każdemu członkowi zespołu za wspaniały podarunek jakim stało się prowadzenie naszego wesela. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego zespołu! Mamy nadzieję, że jeszcze będzie okazja się razem pobawić :)
Pozdrawiamy i serdecznie polecamy. Udana zabawa gwarantowana!!!

Paulina i Damian7 sierpień, 2019

Jestesmy pod ogromnym wrazeniem. I cieszymy się ze to wlasnie Wasz zespół mogl grac w najwaznienszym dla nas dniu ! Goście nie mogli wyjsc z podziwu. Bedziemy Was polecac wszędzie.Ślicznie Dziekujemy!!!!

« Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »

Dodaj nowy wpis