Zespół Muzyczny Midway
Witamy i zapraszamy do współpracy:)

Księga gości

K&T22 lipiec, 2018

Wszystkim polecamy Midway z pełną odpowiedzialnością, nasze wesele dzięki Wam było wspaniałe. Warto było czekać za terminem ponad 2 lata:) Pozdrawiamy K&T

Asia24 sierpień, 2018

Pełen profesjonalizm, pasja i zaangażowanie. Jestesmy pod dużym wrażeniem umiejętności integrowania gości, prowadzenia zabaw weselnych, wokalu i oczywiście saksofonisty. Wszyscy goscie bardzo chwalili caly zespół, co moze potwierdzić frekwencja na parkiecie. Zespół bawił fantastycznie, było wesoło, bez nadęcia i co dla nas ważne- zabawy oczepinowe nikogo nie osmieszyly i nie urazily, a goscie byli otwarci na wszystko. Bardzo dziękujemy!

Klaudia i Łukasz28 sierpień, 2018

Z pełną odpowiedzialnością polecamy zespół Midway! Już od pierwszych piosenek skradli nasze serca oraz naszych gości. Ich muzyka sprawiła, że pomimo picia %%% goście wychodzili z wesela trzeźwi i z pęcheżami na stopach. Pełen profesjonalizm i kultura osobista zespołu sprawiła, że nasze wesele na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!
25.08.2018r Klaudia i Łukasz

Klaudia i Łukasz1 wrzesień, 2018

Z pełną odpowiedzialnością polecamy zespół Midway! Już od pierwszych piosenek skradli nasze serca oraz naszych gości. Ich muzyka sprawiła, że pomimo picia %%% goście wychodzili z wesela trzeźwi i z pęcherzami na stopach. Pełen profesjonalizm i kultura osobista zespołu sprawiła, że nasze wesele na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!
25.08.2018r. Klaudia i Łukasz

Ola i Adam5 listopad, 2018

Wspaniale głosy członków zespołu Midway bawiły naszych gości zarówno podczas naszego wesela jak i poprawin. Świetny repertuar, w którym każdy z naszych gości znalazł coś dla siebie. Polecamy w 100 % :) Dziękujemy za piękna zabawę :)

Marta i Michał4 maj, 2019

Najlepszy Zespół pod słońcem . Rewelacyjna oprawa na weselu , goście zachwyceni .Wokale nie do zastąpienia no i oczywiście Pan z saksofonem rewelacja. Polecamy wszystkim Marta i Michał

Jakub4 maj, 2019

Super wesele. Będziemy polecać wszystkim

Aga4 maj, 2019

Najlepszy zespół !
Świetna oprawa muzyczna weselna :)
Goście byli zachwyceni . Dziękujemy :)

« Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »

Dodaj nowy wpis